kot bengalski oglądający program o kotach w telewizji
Jak widać, jeżeli chcemy oglądać materiały video online nie musimy od razu kupować skarbonki i odkładać drobnych na abonament Netflixa | fot.: stock.adobe.com

Darmowe VOD w Polsce. Z których usług filmowych można korzystać bez opłat?

Kto z nas nie czuje czasem potrzeby rozłożenia się na kanapie z ulubionym napojem i przekąskami, ciepłym kocem i dobrym filmem? Albo odcinkiem długo wyczekiwanego serialu? W biegu codziennego życia warto pamiętać o swoich małych przyjemnościach, które pomogą nam się zregenerować by być później bardziej wydajnymi w życiu zawodowym. Jednak nie każdy przewiduje budżet na wykupienie sobie comiesięcznego abonamentu popularnych serwisów Netflix czy HBO GO. Dla takich osób przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka stron VOD, gdzie za darmo i po polsku można obejrzeć filmy, seriale czy programy telewizyjne.

Kilkuminutowa rozrywka

Dla osób które nie przepadają za dwugodzinnymi filmami czy kilku-sezonowymi serialami lub po prostu nie mają na nie czasu, świetną opcją są platformy wideo.wp.pl oraz onet100.vod.pl. Możemy na nich bez limitu i opłat oglądać krótkie tematyczne spoty – wiadomości z kraju i świata, polityka, lifestyle, sport, ciekawostki motoryzacyjne czy technologiczne i wiele innych. Filmiki trwają od kilku do kilkunastu minut, stąd każdy znajdzie czas na ich obejrzenie – w podróży autobusem, na przerwie pomiędzy zajęciami czy czekając na wizytę u lekarza. Ponadto tematyka jest tak szeroka, że każdy znajdzie temat odpowiadający jego zainteresowaniom. Na platformach tych możemy śledzić również bieżące informacje, których nie mogliśmy zobaczyć w telewizji.

Kiedy nowy odcinek w TV?

Z niecierpliwością wyczekujesz nowego odcinka Twojego serialu w telewizji, aż tu nagle wypada ci niezapowiedziane spotkanie firmowe czy rodzinne. Na pewno znasz ten ból – odcinek minął, kolejny za tydzień, ale powtórek brak – a ty nie wiesz, jak potoczyła się fabuła. Mamy na to sposób! Na platformie vod.tvp.pl w sekcji programy, seriale i dla dzieci a także na vod.pl w sekcji IPLA możesz oglądać bieżące odcinki najbardziej popularnych polskich seriali takich jak „Świat według Kiepskich”, „Rodzinka PL”, „Pierwsza Miłość” czy „W rytmie serca”. Nie brakuje też popularnych programów rozrywkowych, tanecznych czy muzycznych, a nawet audycji dla najmłodszych – na stronach znajdziemy najróżniejsze animowane bajki. A to wszystko za darmo!

Dla miłośników filmów

Osoby preferujące obejrzenie wieczorem klasycznego filmu powinny natomiast zajrzeć na stronę cda.pl. Bez wykupywania pakietu premium strona ta obfituje we wszelkie hity i klasyki kina, zarówno polskiego jak i światowego. Znajdziemy tutaj lekkie komedie typu „American Pie”, klasykę fantasy czyli całą serię przygód „Harry’ego Pottera” czy kino grozy w postaci „Egzorcysty”. Polskich filmów również nie brakuje, kultowy „Kogel Mogel” czy „Samych swoich” również znajdziemy na platformie CDA bezpłatnie. Świetny na tej stronie jest również fakt, że reklamy nie są mocno uciążliwe. Jedna pojawia się na początku filmu, druga w połowie, choć też nie zawsze. Oglądania nie przerywa nam blok reklam co 15 minut jak w przypadku niektórych darmowych stron vod.

Jak widać, jeżeli chcemy oglądać materiały video online nie musimy od razu kupować skarbonki i odkładać drobnych na abonament Netflixa. Pośród darmowych stron znajduje się wiele wartościowych platform, na których obejrzymy zarówno dobry film czy program, który uciekł nam w telewizji. Warto o tych stronach pamiętać i z nich korzystać!

KDĘ

About admin

Check Also

house of the dragon

House of the Dragon – wracamy do Westeros

Od zakończenia serialu Gra o Tron minęło już 3 lata, choć zdania na temat jego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *