Łańcuch Adrian McKinty
Prawa do publikacji „Łańcucha” sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
Home / Kultura / Książki / Magdalena Popławska w thrillerze, który zaszokował świat

Magdalena Popławska w thrillerze, który zaszokował świat

Łańcuch (ang. The Chain) to amerykański bestseller autorstwa Adriana McKinty’ego. Po raz pierwszy w Polsce książkę promuje film,  który jest adaptacją jej fragmentu.

Rolę głównej bohaterki kreuje Magdalena Popławska, reżyserem filmu jest Maciej Kawulski (Underdog), za zdjęcia odpowiada Bartek Cierlica, kierownictwo produkcji Andrzej Besztak.

Rachel jest silną kobietą, borykającą się z rakiem, kredytem, samotnym macierzyństwem. Wszystko zaczyna się układać, kobieta ma właśnie rozpocząć pracę na uniwersytecie, gdy dochodzi do najbardziej dramatycznego wydarzenia w jej życiu… zostaje wciągnięta w tytułowy ŁAŃCUCH.

Koncept autora „Łańcucha” łamie wszelkie dotychczasowe  schematy, do jakich przyzwyczajeni są wielbiciele thrillerów. Zaskakujący pomysł i filmowo skonstruowana fabuła książki sprawiły, że prawa do ekranizacji zostały natychmiast kupione przez Paramount Pictures.

Tym razem polscy twórcy wyprzedzili amerykańskiego giganta i przedstawiają swoją filmową wersję kluczowego fragmentu książki.

Prawa do publikacji „Łańcucha” sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący.

W Polsce thriller ukaże się 18 września nakładem Wydawnictwa Agora.

Materiał partnera zewnętrznego

About admin

Check Also

kadr komiksowy mężczyzna i napis wow

Sztuka komiksu – jak się rozwijała i jakie ciekawe dzieła ma do zaoferowania?

Ważnymi cechami występującymi u człowieka są: chęć komunikacji ze społeczeństwem oraz opisywanie otaczającego nas świata. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *