Łańcuch Adrian McKinty
Prawa do publikacji „Łańcucha” sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Magdalena Popławska w thrillerze, który zaszokował świat

Łańcuch (ang. The Chain) to amerykański bestseller autorstwa Adriana McKinty’ego. Po raz pierwszy w Polsce książkę promuje film,  który jest adaptacją jej fragmentu.

Rolę głównej bohaterki kreuje Magdalena Popławska, reżyserem filmu jest Maciej Kawulski (Underdog), za zdjęcia odpowiada Bartek Cierlica, kierownictwo produkcji Andrzej Besztak.

Rachel jest silną kobietą, borykającą się z rakiem, kredytem, samotnym macierzyństwem. Wszystko zaczyna się układać, kobieta ma właśnie rozpocząć pracę na uniwersytecie, gdy dochodzi do najbardziej dramatycznego wydarzenia w jej życiu… zostaje wciągnięta w tytułowy ŁAŃCUCH.

Koncept autora „Łańcucha” łamie wszelkie dotychczasowe  schematy, do jakich przyzwyczajeni są wielbiciele thrillerów. Zaskakujący pomysł i filmowo skonstruowana fabuła książki sprawiły, że prawa do ekranizacji zostały natychmiast kupione przez Paramount Pictures.

Tym razem polscy twórcy wyprzedzili amerykańskiego giganta i przedstawiają swoją filmową wersję kluczowego fragmentu książki.

Prawa do publikacji „Łańcucha” sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący.

W Polsce thriller ukaże się 18 września nakładem Wydawnictwa Agora.

Materiał partnera zewnętrznego

About admin

Check Also

Henryk, książę Sussexu (2019)

Ten drugi – recenzja

„Ten drugi” to biografia księcia Harry’ego, która wstrząsnęła całym światem. Książka pełna surowej, a nawet brutalnej szczerości, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *