Apple Logo
Firma raczej nie zostawi nas bez nowego Apple Watch 7 i kilku ciekawych niespodzianek | fot.: stock.adobe.com

Nowości od Apple w 2021 roku

Najgorętsze nowe produkty Apple są zwykle prezentowane jesienią. W ostatnich latach firma organizowała dwie prezentacje jednocześnie: po jednej we wrześniu i październiku. Na jednym z nich, w 2021 roku, ma zostać zaprezentowana nowa linia iPhone’a 13.

Jednak nie tylko nowych smartfonów należy spodziewać się jesienią. Firma raczej nie zostawi nas bez nowego Apple Watch 7 i kilku ciekawych niespodzianek. Informacje o niektórych urządzeniach trafiły już do sieci, inne wciąż pozostają pod znakiem zapytania.

W tym artykule stworzyliśmy listę oczekiwanych gadżetów z prawdopodobieństwem zobaczenia ich jesienią 2021 roku.

1. Przeprojektowana seria smartfonów iPhone 13 (12021)

Oczywistym jest to, że nowy iPhone 13 to produkt, na który wszyscy czekają na najbardziej. Czas płynie, ale nic się nie zmienia. Apple było i jest nadal wypuszczanie najbardziej pożądanych smartfonów na rynku. W 2021 roku to też się stanie.

Ze względu na trudności związane z pandemią w 2020 roku, Apple nie pokazało nowych smartfonów we wrześniu i opóźniło ich ogłoszenie do października.

2. Nowy smartwatch Apple Watch Series 7 o kanciastej konstrukcji

Jeśli wierzyć Bloombergowi, to oprócz iPhone’a 13, we wrześniu zostanie ujawniony także Apple Watch Series 7. Zaktualizowany Apple Watch powinien otrzymać nowy miernik poziomu cukru. Chodzi o glukometr, który jest przeznaczony do pomiaru poziomu cukru we krwi.

Faktem jest, że Apple Watch 7 zmieni kształt po raz pierwszy od czasów  Aplple Watch 4. Gadżet powinien dostać kanciasty design, aby dopasować go do iPhone’a 12.

3. AirPods 3 (Lite) – najnowsze w pełni bezprzewodowe słuchawki

Tej jesieni, między innymi, Apple zadowoli się także nowymi, w pełni bezprzewodowymi słuchawkami. Mowa o AirPods 3 generacji, które również mogą otrzymać przedrostek Lite.

Według plotek, produkcja długo oczekiwanego nowego modelu rozpoczęła się w sierpniu tego roku, choć wcześniej pojawiały się pogłoski o prezentacji nowych egzemplarzy w pierwszej połowie 2021 roku. Najprawdopodobniej termin ten został opóźniony ze względu na skutki pandemii COVID-19.

Trzecia generacja słuchawek AirPods będzie czymś pomiędzy obecnymi AirPods Pro i AirPods 2. Będą one miały wyjmowane poduszki uszne i konstrukcję wewnątrzkanałową, która zapewni dobrą pasywną izolację hałasu. Nie należy spodziewać się aktywnej izolacji akustycznej.

4. Duże ulepszenia tabletów iPad mini i samego iPada

Wiosną 2021 roku firma Apple przeprowadziła ankietę wśród niektórych właścicieli iPada mini, aby ustalić, czy są oni zadowoleni z wielkości tabletu. Prawdopodobnie firma miała kilka prototypów z różnymi przekątnymi ekranu, z których można było wybierać.

Rozmiar obecnego iPada mini wydaje się optymalny. Jednak jego forma jest beznadziejnie przestarzała. Ten tablet nigdy nie miał być tabletem budżetowym, więc nie jest jasne, dlaczego wciąż tak wygląda.

5. 14- i 16-calowe MacBooki Pro z układami scalonymi marki Apple

13,3-calowy MacBook Pro na chipsecie Apple M1 był podobno zmniejszony i trwale wycofany z produkcji od wiosny tego roku. Mają go zastąpić dwa modele: 14-calowy w tym samym rozmiarze i 16-calowy.

KST

About admin

Check Also

eksploracja kosmosu

Podróże kosmiczne: przyszłość eksploracji i kolonizacji

Podróże kosmiczne otwierają nowe horyzonty dla ludzkości, rysując obiecującą przyszłość w zakresie eksploracji i kolonizacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *