akcesoria na plażę
Nie warto brać gadżetów, z których prawie nie skorzystamy | fot.: stock.adobe.com

Jakie gadżety zabrać nad morze?

Wyjeżdżając nad morze każdy z nas chce mieć pewność, że spędzi trochę czasu na odpoczynku i zabawie. Niekiedy plaża potrafi trochę dać się we znaki, albo nie do końca przypaść naszym upodobaniom, na szczęście jest całe mnóstwo gadżetów, które w prosty sposób zapewnią nam mnóstwo dodatkowej radości z urlopu.

Co warto zabrać na plażę?

Przede wszystkim przyda się porządna torba plażowa. Nie chcesz zabierać na plażę zwykłej torebki, ani tobołka reklamówek. Porządna torba zapewni miejsce na zabawki dla dzieci, jakiś prowiant i ręcznik. Warto zapewnić sobie wygodny sposób na przenoszenie potrzebnych drobiazgów. Na rynku dostępny jest również bardzo ciekawy i praktyczny rodzaj torby – torba chłodząca, która zatrzyma świeżość owoców i nie pozwoli nagrzać się napojom. Idealny sposób, żeby nie wydawać fortuny na napoje z lodówki przy wejściach na plaże.

Śledzie do koca to wynalazek niewiarygodnie prosty i bardzo praktyczny. Dzięki prostym palikom możesz przytwierdzić rogi koca do plaży tak, żeby nie odlatywał przy większych podmuchach wiatru. Naturalnie sprawdzą się też przy ręcznikach.

Sofa dmuchana wiatrem to kolejny doskonały pomysł. Gadżet ma proste działanie – po rozwinięciu wystarczy kilkoma ruchami złapać powietrze do środka. Kilka sekund i możemy postawić w dowolnym miejscu wygodną kanapę, a po wszystkim wypuszczamy powietrze i bez problemu bierzemy ze sobą nie zajmujące zbyt wiele miejsca zawiniątko.

Jeśli wybierasz się na wczasy do jakiegoś domku letniskowego, na kemping, albo planujesz długie wycieczki, niezawodna okaże się butelka z filtrem. To proste akcesorium przefiltruje wodę kranową, co pozwoli szybko zdobyć coś do picia. Nie jest zbyt duża, szybko poradzi sobie z filtrowaniem i do tego wygląda bardzo przyjaźnie.

Co należy wziąć, aby miło spędzać czas w hotelu i na wycieczkach?

Spędzając czas w hotelu wiele rzeczy będzie nam zapewniane przez obsługę, ale nie wszystko. Nieważne, czy będziemy mieszkać na polu kampingowym, w hotelu, czy w domku, warto zabrać ze sobą porządny powerbank i głośniczek bluetooth. Małe urządzenie do odtwarzania muzyki z telefonu, czy komputera umili nam czas i pozwoli cieszyć się własną muzyką. Można go też bez problemu zabrać na plażę. Dzięki głośniczkowi bluetootch możemy posiedzieć na tarasie domku i posłuchać w spokoju muzyki, bez kabli i bez wielkiego sprzętu, to wygoda, jakiej nie dają klasyczne głośniki.

Jeśli kochamy oglądać filmiki z Internetu, warto zastanowić się nad przenośnym projektorem. To proste narzędzie zamieni każdą ścianę w ekran do puszczania znajomych ulubionych teledysków, fragmentów seriali, albo śmiesznych filmików.  Bez problemu można odnaleźć przenośne projektory, które zmieszczą się w małej kieszeni. To doskonały gadżet, jeśli podróżujemy ze znajomymi.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Na pewno warto myśleć o własnych potrzebach. Nie warto brać gadżetów, z których prawie nie skorzystamy. Z drugiej strony takie rzeczy jak dmuchana sofa, czy paliki do koca to na pewno akcesorium, które przyda się każdemu. Mały gadżet to często coś, co wystarczy, żeby poprawić nam humor i zmaksymalizować przyjemność z urlopu

MBA

About admin

Check Also

Trafalgar Square

Kursy językowe w podróży

Kursy językowe podczas podróży to doskonały sposób na połączenie nauki z przyjemnością zwiedzania i poznawania …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *