W drugim sezonie będziemy obserwować dalszą przemianę Danny'ego, który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
Home / Kultura / Seriale / Iron Fist powróci na Netflix 7 września!

Iron Fist powróci na Netflix 7 września!

Marvel: Iron Fist opowiada historię miliardera Danny’ego Randa (Finn Jones), który dzięki mistrzowskiemu opanowaniu sztuk walki i umiejętności przywoływania niezwykłej mocy Żelaznej Pięści, zwalcza rujnującą Nowy Jork przestępczość.

W drugim sezonie będziemy obserwować dalszą przemianę Danny’ego, który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Matta Murdocka, to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Jednak dramatyczny bieg wydarzeń sprawia, że on sam znajduje się w niebezpieczeństwie. Danny musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.

W drugim sezonie Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker.

Marvel: Iron Fist został wyprodukowany dla Netflix przez Marvel Television i ABC Studios.

Materiał partnera zewnętrznego

 

About admin

Check Also

na ratunek 112

Na ratunek 112

W dzisiejszych czasach w programie telewizyjnym można znaleźć wiele różnych seriali paradokumentalnych. Większość z nich …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *