Lęk – singiel promujący album „OUT” Pawbeatsa z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej

Lęk to singiel z najnowszego albumu Pawbeatsa OUT i pierwsza jak dotąd kooperacja z Anią Dąbrowską | fot.: Dawid Branecki

Lęk to singiel promujący album OUT producenta muzycznego – Pawbeatsa. Utwór powstał we współpracy z Anią Dąbrowską. W teledysku kręconym m.in. w Irlandii Północnej występuje aktorka Anna Karczmarczyk.

Lęk to singiel z najnowszego albumu Pawbeatsa OUT i pierwsza jak dotąd kooperacja z Anią Dąbrowską.

– Myślę, że wielu z nas odczuwa trudne do nazwania i do wytłumaczenia lęki. Czasem nieuzasadnione, niekiedy spowodowane doświadczeniami z przeszłości. O podobnym jest właśnie utwór, który razem z Anią nagraliśmy. Czuję, że nadawaliśmy na podobnych falach przy tej współpracy. – dodaje Pawbeats.

Za produkcję klipu odpowiada Pawbeats wraz z ekipą Videoflow Media, zdjęcia do teledysku były realizowane m.in. w Irlandii Północnej.

– Bardzo często angażuję się w pracę nad teledyskami, ponieważ już na etapie tworzenia muzyki w mojej głowie pojawiają się pewne obrazy, pomysły, które potem przybierają formę scenariusza. Tak było i tym razem. Poza tym w czasie swoich podróży poszukuję miejsc, które wywołują we mnie emocje, które chciałbym jakoś zachować, zapisać. I tak oto w „Lęku” pojawiła się północnoirlandzka aleja buków. mówi Pawbeats.

Pawbeats na swoim najnowszym albumie oddał głos artystom, których twórczość jest mu bliska. Oprócz Ani Dąbrowskiej, na płycie zaśpiewali: Natalia Grosiak, Novika, Pola Rise, Marika, Marcelina, Robert Cichy, Buslav, XXANAXX. Pomimo zaproszenia artystów pochodzących z różnych muzycznych światów, Pawbeatsowi udało się zachować spójny charakter płyty. Chciałem nadać swojej muzyce trochę nowego koloru, pokazać ją od innej strony niż ta, do której już zdążyłem przyzwyczaić słuchaczy. – wyjaśnia.

Album OUT został wydany samodzielnie przez Pawbeatsa i jest dostępny w sklepach muzycznych, w Internecie oraz poprzez kanały streamingowe.

Materiał partnera zewnętrznego

 

About admin

Check Also

cosplay Lady Gaga

Ta wspaniała Lady Gaga

Kto do tej pory nie kochał Lady Gagi to na pewno zmienił zdanie o artystce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *