Lęk – singiel promujący album „OUT” Pawbeatsa z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej

Lęk to singiel z najnowszego albumu Pawbeatsa OUT i pierwsza jak dotąd kooperacja z Anią Dąbrowską | fot.: Dawid Branecki

Lęk to singiel promujący album OUT producenta muzycznego – Pawbeatsa. Utwór powstał we współpracy z Anią Dąbrowską. W teledysku kręconym m.in. w Irlandii Północnej występuje aktorka Anna Karczmarczyk.

Lęk to singiel z najnowszego albumu Pawbeatsa OUT i pierwsza jak dotąd kooperacja z Anią Dąbrowską.

– Myślę, że wielu z nas odczuwa trudne do nazwania i do wytłumaczenia lęki. Czasem nieuzasadnione, niekiedy spowodowane doświadczeniami z przeszłości. O podobnym jest właśnie utwór, który razem z Anią nagraliśmy. Czuję, że nadawaliśmy na podobnych falach przy tej współpracy. – dodaje Pawbeats.

Za produkcję klipu odpowiada Pawbeats wraz z ekipą Videoflow Media, zdjęcia do teledysku były realizowane m.in. w Irlandii Północnej.

– Bardzo często angażuję się w pracę nad teledyskami, ponieważ już na etapie tworzenia muzyki w mojej głowie pojawiają się pewne obrazy, pomysły, które potem przybierają formę scenariusza. Tak było i tym razem. Poza tym w czasie swoich podróży poszukuję miejsc, które wywołują we mnie emocje, które chciałbym jakoś zachować, zapisać. I tak oto w „Lęku” pojawiła się północnoirlandzka aleja buków. mówi Pawbeats.

Pawbeats na swoim najnowszym albumie oddał głos artystom, których twórczość jest mu bliska. Oprócz Ani Dąbrowskiej, na płycie zaśpiewali: Natalia Grosiak, Novika, Pola Rise, Marika, Marcelina, Robert Cichy, Buslav, XXANAXX. Pomimo zaproszenia artystów pochodzących z różnych muzycznych światów, Pawbeatsowi udało się zachować spójny charakter płyty. Chciałem nadać swojej muzyce trochę nowego koloru, pokazać ją od innej strony niż ta, do której już zdążyłem przyzwyczaić słuchaczy. – wyjaśnia.

Album OUT został wydany samodzielnie przez Pawbeatsa i jest dostępny w sklepach muzycznych, w Internecie oraz poprzez kanały streamingowe.

Materiał partnera zewnętrznego

 

About admin

Check Also

„Whitney” w reżyserii Kevina Macdonalda

Whitney – nowy film dokumentalny o jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek

Whitney Houston była jedną z najpopularniejszych wokalistek światowego formatu. Film dokumentalny pod tytułem „Whitney” w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *