książki Katarzyny Drogi
Akcja najnowszej książki Katarzyny Drogi dzieje się częściowo na Podlasiu - w krainie znanej z różnego rodzaju magicznych wpływów | fot.: stock.adobe.com

Mgły nad Narwią, powieść Katarzyny Drogi

„Mgły nad Narwią” to powieść Katarzyny Drogi, która zachwyca od pierwszych stron. To publikacja z gatunku książek obyczajowych, w której rozkochać się można od pierwszych stron.  To także gwarancja ciekawie spędzonego czasu przy lekturze niezwykle wciągającej historii. O czym jest ta powieść?

Magia rodem z Podlasia

Akcja najnowszej książki Katarzyny Drogi dzieje się częściowo na Podlasiu – w krainie znanej z różnego rodzaju magicznych wpływów. To na Podlasie właśnie przyjeżdżają ludzie z całej Polski, by czerpać z tej magii. Teraz zaś namiastkę tego czarodziejskiego pierwiastka znaleźć można na kartach powieści. Ciekawie skomponowana fabuła i równie interesujący bohaterowie sprawiają, że czytelnik z przyjemnością poznaje historię dwóch sióstr, Anny i Niny (właściwie Janiny). Obie z pań są aktywne zawodowo, prowadząc działalność terapeutyczno-leczniczą w gabinetach zlokalizowanych tuż obok siebie. Marzeniem Anny jest stworzenie na Podlasiu miejsca dedykowanego rozwoju samoświadomości kobiecej. Jej pragnieniem jest uczenie kobiet skutecznego odnajdywania życiowego spełnienia na każdym polu – nie tylko w życiu zawodowym, ale i rodzinnym. Nina także angażuje się w pomysł starszej siostry. Wspólnym działaniom duetu sióstr towarzyszyć będą różnorodne wydarzenia – także te, które znacząco wpłyną na ich życie osobiste i rodzinne. A do tego w tej całej historii obyczajowej nie zabraknie równie ciekawego wątku kryminalnego… Brzmi dobrze? Tak też jest w rzeczywistości!

Mistrzowska kompozycja fabuły

„Mgły nad Narwią” to wspaniała uczta nie tylko dla czytelniczego oka, ale również i dla wyobraźni. Autorka ciekawie nakreśla fabułę przepełnioną życiem i magią jednocześnie, a do tego wydarzenia opisane na kartach powieści wzbogaca o nieoczywisty motyw kryminalny. Dzięki temu właśnie najnowszą książkę Katarzyny Drogi czyta się z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem. Czytelnicy będą mieli okazję przeżyć niejeden dreszczyk emocji, jak też odnaleźć siebie w którejś z głównych bohaterek. Powieść pt. „Mgły nad Narwią” w moim odczuciu dedykowana jest kobietom, jednak męska część grupy czytelniczej być może też znajdzie coś dla siebie, pozytywnie zaskakując się lekturą tej książki.

Dlaczego warto sięgnąć po „Mgły nad Narwią”?

Propozycji wydawniczych na współczesnym rynku jest mnóstwo – warto jednak celować w wybór takich książek, które będą nie tylko ciekawie opisaną historią intrygującą już od pierwszych zdań i stron. Warto szukać takich powieści, w których warto będzie się zanurzyć i czerpać coś dla siebie. „Mgły nad Narwią” Katarzyny  Drogi to przepiękna historia obyczajowa opowiadająca o spełnianiu marzeń, traktująca o odnajdywaniu siebie i przedstawiająca ogromną siłę relacji rodzinnych, w tym przepiękną miłość. To też historia o tym, że niejednokrotnie życie rzuca człowiekowi kłody pod nogi, ale jego siłą jest umiejętne przejście nad nimi i skuteczne radzenie sobie z przeciwnościami losu. Warto zanurzyć się w historii opisanej w powieści Katarzyny Drogi i czerpać z niej magię oraz mądrość życiową.

MHA

About admin

Check Also

Henryk, książę Sussexu (2019)

Ten drugi – recenzja

„Ten drugi” to biografia księcia Harry’ego, która wstrząsnęła całym światem. Książka pełna surowej, a nawet brutalnej szczerości, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *