dziewczyna błyszcząca skóra
Sezon ten nie jest nudny, jednak znajdziemy w nim również rozwiązania dla osób ceniących naturalne rozwiązania | fot.: stock.adobe.com

Trendy beauty na 2022 rok

Najnowszy sezon to powrót kolorów, niektórych klasyków, ale również wiele ciekawych rozwiązań, które do tej pory nie były promowane przez największe domy mody, a teraz już są. Co jest popularne w świecie beauty w tym sezonie? Jakie rozwiązania są promowane i znane w tym sezonie? Przedstawiamy najciekawsze trendy w świecie beauty na rok 2022 r.

Błysk i jeszcze raz błysk

W tym sezonie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o świecące akcenty makijażowe. Promowane są odważne rozwiązania w makijażu. Brokat, błyszczyk i ozdoby we włosach? Właśnie tak, w tym sezonie bardzo istotną rolę odgrywa szaleństwo i zabawa. Makijaż ma być właśnie takim środkiem przekazu, który sprawia przyjemność i daje radość.

Naturalność w nowej wersji

Kolejny rok to właśnie naturalnie wyglądająca skóra jest w trendach. Na pokazach widzieliśmy wilgotną skórę w duecie z mocnymi i wyraźnie podkreślonymi ustami. W tym sezonie mimo naturalnie wyglądającej skóry malujemy usta i oko w kolory, nie ma miejsca na nudę. 

Wyraziste oko

Geometryczne kreski, niekiedy przypominające maskę karnawałową? Takie właśnie rozwiązania pokazały największe domy mody. Valentino czy Givenchy nie boją się zastosowania wyraźnej, przerysowanej kreski tworzącej różne wzory w połączeniu z ogromnymi sztucznymi rzęsami. Odwaga nie jest niczym nowym w tym sezonie i jest pokazywana na każdym kroku.

Klasyka w nowym wydaniu

Czerwone usta również były obecne na największym wybiegach świata. Czasami były one w naturalnej wersji, gdzie czerwone usta pełniły rolę pierwszych skrzypiec, innym razem zdecydowano się zastąpić klasyczną czerwień odcieniem czerni, fioletu czy brodu.

Wzory również obecne w makijażu

Ten sezon w świecie beauty pokazuje, że również w makijażu wzory są bardzo popularnym rozwiązaniem. Szalone wzory, kolory oraz wykończenia na oku to bardzo mocny trend. Łączymy grubą kreskę z niebieskim połyskującym cieniem, nie ma delikatnych rozwiązań. Nie boimy się kolorów, wzorów i błysku. Wszystko jest dozwolone.

Na włosach również króluje szaleństwo

W tym sezonie nie odpuszcza nas trend z ostatnich lat, czyli grzywka w rozmiarze XXL. Nadal jest bardzo modnym rozwiązaniem. Kolejnym trendem, który jest mocno akcentowany w tym sezonie, jest ciemny kolor włosów, włosy brązowe i czarne to trend na ten sezon. Co ciekawe znajdzie się również coś dla fanów naturalniejszych klimatów. W tym sezonie pozwalamy swoim włosom być takie, jakie są z natury. Nie prostujemy ich, gdy naturalnie są kręcone i odwrotnie. Pozwalamy im zachować swój naturalny klimat, dzięki czemu włosy mogą odpocząć od męczących zabiegów stylizacyjnych pod wpływem wysokich temperatur. Będą nam za to wdzięczne.

Podsumowanie

Reasumując, ten sezon zarówno w modzie jak i w świecie beauty kładzie nacisk na odważne rozwiązania. Nie ma nudnych rozwiązań, najbardziej popularne rozwiązania to te, które łączą w sobie jednocześnie kolor, błysk i nietuzinkowe wzory. Sezon ten nie jest nudny, jednak znajdziemy w nim również rozwiązania dla osób ceniących naturalne rozwiązania. 

WSZ

About admin

Check Also

sukulenty kompozycje

Sukulenty w domu – jak pielęgnować i aranżować

Sukulenty cieszą się popularnością jako dekoracyjne rośliny domowe dzięki swojej różnorodności form, kolorów i łatwości …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *