Marzysz o szczupłej sylwetce? Te metody pomogą ci ją osiągnąć!

Aby wspomóc ten proces, warto postawić na profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, które wspomagają skuteczną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej | fot.: stock.adobe.com

Odchudzanie to wymagający i czasochłonny proces. Co więcej, niektóre obszary ciała są oporne na spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego odchudzanie pewnych obszarów ciała jest trudniejsze. Aby wspomóc ten proces, warto postawić na profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, które wspomagają skuteczną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Które zabiegi odchudzające wybrać?

Kawitacja ultradźwiękowa, kriolipoliza zabieg- na czym polegają?

Kriolipoliza polega na „zamrażaniu” komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe szybko reagują na niską temperaturę, dzięki czemu rozpadają się na mniejsze elementy, a następnie są usuwane z organizmu. Stanowi alternatywę dla klasycznej liposukcji. Jest bardzo bezpieczna. Natomiast kawitacja ultradźwiękowa (liposukcja niechirurgiczna) to bezinwazyjna metoda działająca miejscowo na otłuszczone obszary ciała oraz cellulit. Działanie ultradźwiękami o częstotliwości 40 kHz wywołuje zjawisko kawitacji. A powstała w ten sposób energia, za sprawą zmiany polaryzacji błony komórkowej, wywołuje uszkodzenie komórki tłuszczowej, a następnie jej rozbicie. Uwolniony z adipocytów tłuszcz jest przekierowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, w gdzie jest metabolizowany. Dzięki temu można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z konkretnych obszarów, w tym takich takich jak: uda, ramiona, pośladki, talia, biodra, okolice kolan. Zabieg przynosi wiele zauważalnych korzyści. Przede wszystkim trwale usuwa komórki tłuszczowe, nawet z opornych obszarów ciała, efektywnie zmniejszając obwód ciała. Silnie modeluje ciało, a jednocześnie jest bezbolesny i bezinwazyjny i nie wywołuje efektu jo-jo.

Jak działa endermologia LPG?

Endermologia LPG zyskuje ogromną popularność ze względu na skuteczność działania, jak i krótki czas oczekiwania na efekty. Jeśli chodzi o zabieg, jakim jest endermologia lpg efekty są wszechstronne i działają na wszystkie partie ciała, powodując pozytywne efekty estetyczne i wyraźną poprawę urody. Przede wszystkim modeluje sylwetkę, ponieważ stymuluje przemianę materii i proces usuwania komórek tłuszczowych. Złogi tłuszczu zostają rozbite, co pobudza procesy lipolizy. Ponadto endermologia pobudza krążenie krwi oraz działanie układu limfatycznego, co powoduje widoczne ujędrnienie i uelastycznienie skóry, a także stymuluje procesy regeneracyjne, czyli wytwarzanie elastyny, kwasu hialuronowego oraz kolagenu. Stymuluje również tonizację tkanki skóry. Wykazuje również działanie detoksykujące, zmniejsza retencję wody, rozluźnia strukturę tkanki łącznej. Wybierana jest jako niechirurgiczna alternatywa dla usuwania tkanki tłuszczowej. Działa wspomagająco w niwelowaniu blizn, rozstępów czy zwłóknień. Po zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona, zregenerowana i ujędrniona. Widoczny jest także mniejszy obwód w biodrach, udach. Efekty zauważalne są już po po trzech zabiegach. Niemniej, o liczbie potrzebnych zabiegów zawsze decyduje wykwalifikowany kosmetolog na podstawie szczegółowej konsultacji z pacjentem.

IIM

About admin

Check Also

pielęgnacja brwi permanentnych

Makijaż permanentny i co dalej?

Makijaż permanentny brwi to zabieg kosmetyczny, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji w okresie gojenia, aby osiągnąć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *