znaki zodiaku które nie pasują do siebie
Warto dowiedzieć się, które pary, zdaniem astrologów nie mają szansy za satysfakcjonujący związek miłosny lub przyjaźń | fot.: stock.adobe.com

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują

Zdecydowana większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, jaki znak zodiaku posiada. Co jakiś czas czytamy także horoskopy i zapewne mało kto przyznaje się do tego, że czasem w nie wierzy. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, które znaki zodiaku zwyczajnie do siebie nie pasują. Warto dowiedzieć się, które pary, zdaniem astrologów nie mają szansy za satysfakcjonujący związek miłosny lub przyjaźń. Pamiętajmy jednak o tym, że od każdej reguły są pewne wyjątki.

Byk oraz Bliźnięta

Satysfakcjonującego związku raczej nie stworzą osoby spod znaku Byka z osobami spod znaku Bliźniąt. Powodem mogą być zbyt duże różnice w charakterach. Osoby spod znaku Byka należą bowiem do bardzo zaborczych i zazdrosnych. Bliźnięta to natomiast znak powietrzny. Potrzebować będą więc ruchu oraz przestrzeni. Potrafią bujać w obłokach, ale stanowczość Byka może zbyt drastycznie sprowadzić je na ziemię nawet wówczas, gdy nie mają na to ochoty. Z kolei Bykowi może przeszkadzać towarzyskość Bliźniąt i ich ciągły niedosyt nowych wrażeń. 

Lew i Panna

Lwy oraz Panny także, zdaniem astrologów, nie mają zbyt wielkich szans na udaną relację miłosną. Pedantyczna i skupiona na realizacji swoich celów Panna może nie poświęcać Lwu wystarczająco wiele uwagi. Trzeba zaś przyznać, że osoby spod znaku Lwa potrzebują jej naprawdę mnóstwo. Jeżeli chodzi o planowanie przyszłości, Panna może zanadto skupiać się na kwestiach materialnych, podczas gdy Lew będzie się koncentrował przede wszystkim na…sobie samym. Sprzeczne oczekiwania obu znaków wróżą raczej bardzo krótki, aczkolwiek być może burzliwy i pełen namiętności związek. Na samym początku, Pannę będzie bowiem przyciągać pewność siebie Lwa, którą będzie mylić ze stabilnością. Lwa może zaś skusić to, że Panna lubi grać w otwarte karty. 

Strzelec z Koziorożcem

Szczęśliwego i harmonijnego związku nie stworzy również Strzelec z Koziorożcem. Strzelce są z natury pewne siebie i dosyć ciekawskie. Ciągle poszukują nowych pasji, którym mogliby się oddać. Są kreatywne oraz cieszą się bujną wyobraźnią. Nie przeszkadza im, jeśli czasem marzenie pozostanie tylko marzeniem. Koziorożce są natomiast realistami. Twardo stąpają po ziemi i nade wszystko cenią sobie fakty. Tego samego oczekują również od innych. Koziorożec nie będzie marzył, bo dla niego już samo myślenie o rzeczach, których nie ma, będzie frustrujące. Jeżeli osoby spod tych znaków zdecydują się jednak wejść w związek, o kompromis może być naprawdę niełatwo. Ani Strzelce, ani Koziorożce nie są bowiem ugodowe. Prędzej dojdzie do rozstania niż jedno z partnerów przyzna rację drugiemu. 

Wiele osób podąża za wskazówkami astrologów. Jeżeli czytamy horoskopy, aby dowiedzieć się, jak wpływają na nas gwiazdy, zapewne zainteresuje nas również to, które znaki zodiaku do siebie nie pasują. Satysfakcjonującego związku raczej nie stworzy Lew z Panną ani Strzelec z Koziorożcem. Zdaniem astrologów, niewielkie szanse na w pełni udaną relację ma także Byk z Bliźniętami. Sami musimy jednak zdecydować o tym, czy do rad astrologów podejdziemy z przymrużeniem oka, czy też potraktujemy je na serio. 

AUN

About admin

Check Also

komunikacja niewerbalna

Znaczenie komunikacji niewerbalnej w biznesie

Komunikacja niewerbalna odgrywa nieocenioną rolę w biznesie, uzupełniając i często wzmacniając przekaz słowny. Gestykulacja, postawa …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *