prezent dla niej i dla niego
Warto zaskakiwać swoich partnerów i cieszyć się wspólnymi chwilami | fot.: Fotolia

Pomysły na prezent z okazji rocznicy

Każda para lub małżeństwo obchodzi co roku swoje „małe” święto, czyli rocznicę. W społeczeństwie przyjęło się kupowanie drugiej połówce prezentu z tej właśnie okazji. Jest to bardzo miły gest, który sprawia radość w szczególności gdy podarunek jest trafiony. Oto kilka pomysłów na ciekawe i zaskakujące prezenty dla bliskiej osoby:

  • Kwiaty, wino, czekoladki. Tradycyjne pomysły, można powiedzieć oklepane. Co zrobić, aby jednak urozmaicić nasz prezent? Może wino wyprodukowane w rok poznania dwojga ludzi ze specjalną autorską dedykacją. Może słodkości wysokiej jakości czy też personalizowane bądź w bardzo wyszukanych i oryginalnych. Na rynku dostępne są pyszne praliny i czekoladki, które można skomponować samodzielnie do pudełka. Takie prezenty z pewnością zaskoczą drugą połówkę i nie będą wcale pospolite.
  • Wyjście do restauracji, jednak nie takiej zwykłej. W niektórych miastach oferowane są kolacje w ciemności. Posiłki spożywane po ciemku wyzwalają mnóstwo emocji i zdecydowanie wyostrzają zmysł smaku, słuchu i węchu. Podczas tego wieczoru nie używa się niczego, co mogłoby rozjaśnić przestrzeń choć odrobinę. Wieczór z pewnością będzie zaskakujący i niepowtarzalny dla obojga. Trwa dość długo (zwykle około 1,5 do 2 godzin) i może być bardzo inspirujący dla każdego podniebienia.
  • Wyjazd do spa z pakietem masaży. Rewelacyjny pomysł, aby odprężyć się i zrelaksować. Można wtedy poznać się na nowo lub odświeżyć pamięć i wspólnie powspominać dawne chwile. Do tego specjalne czekoladowe, tajskie lub inne masaże urozmaicą spędzany tam czas. Można wybrać relaks w jacuzzi czy saunie, a do tego zorganizować wycieczki po okolicznych atrakcjach.
  • Bransoletka grawerowana dla kobiety lub piękny naszyjnik bądź efektowny zegarek będzie z pewnością zachwycał i sprawi wiele przyjemności obdarowanej. Dla mężczyzny z kolei zegarek lub spinki do mankietów będą bardzo oryginalne i pasujące do eleganckich mężczyzn.
  • W zależności od zainteresowań można wybrać voucher na różne ciekawe przyjemności i przygody jak np. skok dream jump, gokarty, offroad, escape room, przejażdżka sportowym samochodem po mieście, lot szybowcem, lot balonem, strzelanie, tunel aerodynamiczny, skok na bungee czy nawet skok ze spadochronem. Jeśli osoba kupująca również przejawia chęć uczestnictwa można zrobić z tego świetny pomysł na randkę. Podczas takich zajęć można również wykupić możliwość filmowania całego zdarzenia, aby pamiątka była na zawsze.
  • Sesja zdjęciowa to coś, o czym marzy każda kobieta. Byłby to idealny prezent. Szczególnie w pięknej scenerii i w cudownym stroju. Wspólne zdjęcia jako dodatek będą piękną pamiątką.
  • Degustacje dla dwojga. Mogą to być słodycze, wina, desery czy inne posiłki. Ten sposób zbliża do siebie jeszcze bardziej każdą parę zakochanych.

Na rynku dostępnych jest wiele oryginalnych pomysłów na prezent z okazji rocznicy. Z roku na rok coraz trudniej wybrać czym chcemy obdarować ukochaną osobę. Na szczęście możliwości się powiększają i łatwo znaleźć coś idealnego dla żony czy męża. Warto zaskakiwać swoich partnerów i cieszyć się wspólnymi chwilami.


AWÓ

 

About admin

Check Also

poranne rytuały

Poranne rytuały, które poprawią Twój dzień

Poranne rytuały mogą mieć ogromny wpływ na to, jak przebiega reszta dnia. Oto kilka sugestii, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *