trendy ślubne 2018
Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok i modne niegdyś falbany na sukienkach, czy długie welony u panny młodej coraz częściej odchodzą do lamusa i i zastępują je nieco bardziej stonowane i minimalistyczne dodatki, które w połączeniu ze strojem ślubnym tworzą piękną, spójną całość | fot.: Fotolia

Najnowsze trendy ślubne

Ślub wiąże się nie tylko z ogromem pozytywnych emocji ale również – niesie za sobą cały szereg różnego rodzaju przygotowań, które wymagają gruntownego przemyślenia. Prawdą jest bowiem, że tylko z perspektywy osób postronnych przygotowanie wymarzonego ślubu jest kwestią prostą – w rzeczywistości jest to proces wieloetapowy i rozpoczynamy go z momentem poszukiwania wymarzonej sali weselnej, odpowiedniego ubioru ślubnego, czy podczas doboru wszelakich dodatków. Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok i modne niegdyś falbany na sukienkach, czy długie welony u panny młodej coraz częściej odchodzą do lamusa i i zastępują je nieco bardziej stonowane i minimalistyczne dodatki, które w połączeniu ze strojem ślubnym tworzą piękną, spójną całość.

Stawiamy na minimalizm

Obecnie stawiamy przede wszystkim na minimalizm, a trendem ślubnym, panującym w tym sezonie jest przede wszystkim prostota. Do lamusa odchodzi przepych i ogrom różnego rodzaju dodatków, które wprowadzają poczucie chaosu. Im mniej, tym lepiej – na szlachetny minimalizm powinniśmy postawić dobierając dodatki ślubne, ale również – dekorując swoją salę weselną.

Panny młode także rezygnują z przykuwających uwagę kreacji, starają się unikać długich, bogato zdobionych welonów, stawiając na symboliczne, skromne kwiatowe dodatki wpięte we włosy.

Najnowszy trend ślubny – kwiaty we włosach

Jednym z najpopularniejszych trendów weselnych są kwieciste wianki i ozdoby, które dodają ogromu uroku parze młodej.  Kolorowe czy te nieco bardziej stonowane wianki we włosach panien młodych dodają im nie tylko ogromu lekkości i subtelności ale przede wszystkim w ciekawy sposób podkreślają całą stylizację. Drobne kwieciste dodatki mogą pojawić się również na garniturze pana młodego, a klasyczną, jednokolorową butonierkę może zastąpić chusteczka w kolorowe, kwiatowe wzory lub niewielki bukiet kwiatów, dopasowany do wianka, jaki w dniu ślubu ma na głowie panna młoda.

Trendy ślubne zmieniają się z sezonu na sezon, zaskakując nas coraz to nowszymi nowinkami, które z biegiem czasu zaczynają panować na ślubnych kobiercach. Sezon weselny 2018 stawia przede wszystkim na subtelny minimalizm, który dzięki prostocie przekazu pasuje zarówno najmłodszym pannom młodym, jak i paniom, które w nieco późniejszym wieku zdecydowały się na ślub. Warto podkreślić również, że chcąc wyglądać modnie i kobieco powinniśmy postawić na kwiecisty wianek na głowie, który sprawi, że w najważniejszym dniu swojego życia prezentować będziemy się nie tylko niezwykle kobieco, ale na luzie i z subtelnym przymrużeniem oka.

KZA

About admin

Check Also

poranne rytuały

Poranne rytuały, które poprawią Twój dzień

Poranne rytuały mogą mieć ogromny wpływ na to, jak przebiega reszta dnia. Oto kilka sugestii, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *