trendy ślubne 2018
Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok i modne niegdyś falbany na sukienkach, czy długie welony u panny młodej coraz częściej odchodzą do lamusa i i zastępują je nieco bardziej stonowane i minimalistyczne dodatki, które w połączeniu ze strojem ślubnym tworzą piękną, spójną całość | fot.: Fotolia

Najnowsze trendy ślubne

Ślub wiąże się nie tylko z ogromem pozytywnych emocji ale również – niesie za sobą cały szereg różnego rodzaju przygotowań, które wymagają gruntownego przemyślenia. Prawdą jest bowiem, że tylko z perspektywy osób postronnych przygotowanie wymarzonego ślubu jest kwestią prostą – w rzeczywistości jest to proces wieloetapowy i rozpoczynamy go z momentem poszukiwania wymarzonej sali weselnej, odpowiedniego ubioru ślubnego, czy podczas doboru wszelakich dodatków. Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok i modne niegdyś falbany na sukienkach, czy długie welony u panny młodej coraz częściej odchodzą do lamusa i i zastępują je nieco bardziej stonowane i minimalistyczne dodatki, które w połączeniu ze strojem ślubnym tworzą piękną, spójną całość.

Stawiamy na minimalizm

Obecnie stawiamy przede wszystkim na minimalizm, a trendem ślubnym, panującym w tym sezonie jest przede wszystkim prostota. Do lamusa odchodzi przepych i ogrom różnego rodzaju dodatków, które wprowadzają poczucie chaosu. Im mniej, tym lepiej – na szlachetny minimalizm powinniśmy postawić dobierając dodatki ślubne, ale również – dekorując swoją salę weselną.

Panny młode także rezygnują z przykuwających uwagę kreacji, starają się unikać długich, bogato zdobionych welonów, stawiając na symboliczne, skromne kwiatowe dodatki wpięte we włosy.

Najnowszy trend ślubny – kwiaty we włosach

Jednym z najpopularniejszych trendów weselnych są kwieciste wianki i ozdoby, które dodają ogromu uroku parze młodej.  Kolorowe czy te nieco bardziej stonowane wianki we włosach panien młodych dodają im nie tylko ogromu lekkości i subtelności ale przede wszystkim w ciekawy sposób podkreślają całą stylizację. Drobne kwieciste dodatki mogą pojawić się również na garniturze pana młodego, a klasyczną, jednokolorową butonierkę może zastąpić chusteczka w kolorowe, kwiatowe wzory lub niewielki bukiet kwiatów, dopasowany do wianka, jaki w dniu ślubu ma na głowie panna młoda.

Trendy ślubne zmieniają się z sezonu na sezon, zaskakując nas coraz to nowszymi nowinkami, które z biegiem czasu zaczynają panować na ślubnych kobiercach. Sezon weselny 2018 stawia przede wszystkim na subtelny minimalizm, który dzięki prostocie przekazu pasuje zarówno najmłodszym pannom młodym, jak i paniom, które w nieco późniejszym wieku zdecydowały się na ślub. Warto podkreślić również, że chcąc wyglądać modnie i kobieco powinniśmy postawić na kwiecisty wianek na głowie, który sprawi, że w najważniejszym dniu swojego życia prezentować będziemy się nie tylko niezwykle kobieco, ale na luzie i z subtelnym przymrużeniem oka.

KZA

About admin

Check Also

bliskość emocjonalna

Jak budować zdrowe granice w związkach: Przewodnik dla par

Granice w związkach są niezbędne dla utrzymania zdrowego, zrównoważonego i szanującego swoje prawa partnerstwa. Bez …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *